Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozowe na trasach międzynarodowych. Dbamy o każdy aspekt podróży. Poczynając od nowoczesnej floty busów (2015 rok),przez profesjonalną kadrę kierowców, po krótkie, szybkie trasy przejazdu.Stosujemy szereg rozwiązań podnoszących komfort podróżowania. Wśród nich odbiór z miejsca zamieszkania i dowóz na wskazany adres i ekspresowe połączenia międzynarodowe.

VIP Trans

Busy z Polski do Niemiec i Holandii jeżdżą CODZIENNIE. Z Niemiec i Holandii do Polski także codziennie. Wszystkie trasy są starannie opracowywane, po to by każdy z pasażerów mógł jak najszybciej dotrzeć do punktu docelowego.

O nas

Dbamy o każdy aspekt podróży. Poczynając od nowoczesnej floty busów (2015 rok), przez profesjonalną kadrę kierowców, po krótkie, szybkie trasy przejazdu.

Kontakt

Telefon:

POLSKA 0048 516496652

HOLANDIA 0031 684886783

biuro@vip-trans.pl

Busy do Holandii Łódzkie

Realizujemy przejazdy do Holandii z województwa Łódzkiego. Nasze auta stale wyjeżdżają z Łódzkiego. W tym między innymi ze Zduńskiej Woli, Sieradza, Aleksandrowa. Sprawdź pełną listę miejscowości.

Busy do Holandii Świętokrzyskie

Realizujemy przejazdy do Holandii z województwa Świętokrzyskiego. Nasze busy regularnie kursują ze Świętokrzyskiego. W tym między innymi z Kielc, Ostrowca czy Starachowic. Sprawdź pełną listę miejscowości.

© 2020 VIP Trans - Alan Mazuś. All Rights Reserved.

Search